Skup aut w Katowicach odkupi Twoją flotę!

Dowiedz się jak działa

Przedsiębiorstwa w Polsce, niezależnie od tego jaki profil działalności wykonują, coraz częściej zamiast korzystać z zewnętrznych usług transportowych, zaopatrują się we własne samochody, a coraz częściej całe floty samochodowe. Są to zarówno małe firmy handlowe – kupujące służbowe samochody dla handlowców, jak i duże korporacje, których floty mogą liczyć kilkadziesiąt samochodów.

Zwykle samochody nabywane są w tym samym czasie, więc gdy następuje konieczność wymiany, najlepiej zrobić to za jednym zamachem. W artykule, udzielimy kilku wskazówek, jak zrobić to korzystnie i szybko odzyskać część zainwestowanych pieniędzy!

Najpopularniejsze auta flotowe w Polsce

Niemal wszystkie samochody, które właściciele przedsiębiorstw nabywają do swoich flot, cechują te same wskaźniki. Jest to cena stosowna do komfortu, niewielkie spalanie przy rozsądnych osiągach samochodu, a także niskie koszty utrzymania i eksploatacji. Jednym z najczęściej kupowanych w Polsce aut flotowych jest Skoda Fabia. Kierowcy wyrażają się także pozytywnie na temat Skody Octavii czy Fiata Tipo.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Drugi nr naciśnij, aby zadzwonić tel. 881 666 108

We flotach spotkać możemy także sporo Volkswagenów, takich jak Up czy Crafter, Hyundai, np. IONIQ, a także Opli – szczególnie Insignia. Każdy z wymienionych modeli charakteryzują zupełnie inne zalety, ciężko więc wyłonić faworyta, zwłaszcza, że potrzeby przedsiębiorstw są bardzo zróżnicowane. Nawet najbardziej niezawodne samochody jednak, po latach eksploatacji, nie nadają się już czasami do niczego innego, jak tylko do wymiany.

Jak szybko pozbyć się floty?

Wymiana floty na nową, wiąże się nie tylko, ze znalezieniem samochodów, które chcemy zakupić, ale także z pozbyciem się starych, w taki sposób, aby na tym zyskać. Z pewnością żadna z firm nie będzie zainteresowana wystawianiem pojedynczych ofert w komisach czy na portalach aukcyjnych. Najlepszym rozwiązaniem, wydaje się być skup samochodów używanych!

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Drugi nr naciśnij, aby zadzwonić tel. 881 666 108

Jeśli działasz na terenie Śląska i interesuje Cię szybkie pozbycie się całej floty jednorazowo, skup aut w Katowicach ma dla Ciebie doskonałą ofertę! Szybko, bezpiecznie i z minimum formalności, możesz pozbyć się wszystkich samochodów, których do tej pory używała Twoja firma. Skup aut używanych w Katowicach, oferuje konkurencyjne ceny, wiele dodatkowych usług, jak np. bezpłatny odbiór samochodu, a także płatność od ręki. Skup przyjmuje samochody w każdym stanie, również powypadkowe i niesprawne technicznie.

Jak sprzedać flotę w skupie?

Wystarczy skontaktować się z firmą, mailowo, bądź telefonicznie. Pracownik skupu przeprowadzi z nami wstępny wywiad na temat liczebności floty, marki i rocznika, a także stanu samochodów, jednak nie będzie jeszcze w stanie przedstawić nam oferty.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Drugi nr naciśnij, aby zadzwonić tel. 881 666 108

Samochody, które trafiają do skupu, zawsze są wyceniane uprzednio przez wykwalifikowanego rzeczoznawcę, tylko tak bowiem, można zaproponować uczciwą ofertę cenową. Warto pamiętać również, że same oględziny rzeczoznawcy, nie zobowiązują do niczego. Jeśli po wycenie, oferta przedstawiona przez skup nie jest dla Ciebie interesująca, po prostu nie decydujesz się na współpracę.

 

Jakim skupom warto zaufać?

W dobie rozkwitu handlu samochodami z drugiej ręki, łatwo niestety natknąć się na oszustów. Przed rozpoczęciem współpracy ze skupem, powinniśmy wyszukać informacji na jego temat, sprawdzić czy firma działa legalnie, jakie ma opinie, a także jak długo funkcjonuje na rynku. Najlepiej wybierać duże i znane skupy z wieloletnim doświadczeniem, takie jak np.auto skup w Sosnowcu.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Drugi nr naciśnij, aby zadzwonić tel. 881 666 108

Dzięki sprawnej obsłudze i zespołowi profesjonalistów, zarówno wycena jak i sam proces sprzedaży przebiegają szybko i nie wymagają od właścicieli firm wielu formalności. Ze skupem aut używanych w Katowicach, masz szansę zyskać najlepsze ceny, sprzedaż całej floty od ręki a także fachowe doradztwo w zakresie niezbędnych formalności. Sprawdź ofertę skupu na stronie internetowej, bądź skontaktuj się telefonicznie. Zapraszamy do współpracy!

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Napisz komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.*Możesz używać następujących tagów html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top