Auto skup Katowice

Skup samochodów osobowych Katowice

auto skup Katowice

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Auto skup Katowice – Twój stary samochód w dobrych rękach

 

W jaki sposób pozbyć się swojego starego samochodu, aby oszczędzić sobie problemów związanych z poszukiwaniem kupca, a jednocześnie zyskać uczciwą zapłatę? Na terenie Województwa Śląskiego, rynek samochodów „z drugiej ręki” działa bardzo prężnie, a tym samym powstaje coraz więcej firm oferujących skup aut Katowice. Nie oznacza to jednak, że każdy z auto skupów działa na takich samych zasadach. Decydując się na sprzedaż samochodu, warto zatem dowiedzieć się nieco więcej, jakie warunki ma ci do zaoferowania skupujący. Większość małych, nieznanych skupów kierując się jedynie dobrem własnego interesu, ma skłonności do zaniżania cen pojazdów, albo też nie przykłada szczególnej uwagi do dbałości o formalne strony transakcji. Nasz skup samochodów Katowice dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dziesiątkom zadowolonych klientów, oferuje serwis na najwyższym poziomie.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Skup aut osobowych Katowiceindywidualna wycena

 

Każdy z klientów ma inne oczekiwania, a samochody jakie trafiają do naszego skupu różnią się pod względem wieku, marki, modelu, stanu technicznego etc. Stąd też nasze propozycje cenowe bywają zróżnicowane w zależności od wymienionych wyżej czynników. Niezależnie jednak od stanu w jakim jest Twój samochód, skup aut za gotówkę Katowice przyjmie każdy typ samochodu osobowego, a zapłaty spodziewać możesz się od ręki. Zacznijmy jednak od początku.

Jak zabrać się za sprzedaż samochodu? Nic prostszego. Skontaktuj się z nami wysyłając zapytanie e- mailowe, bądź telefonicznie, a skup samochodów używanych Katowice umówi Cię z osobą kompetentną do dokonania oględzin, na podstawie których wykonana zostanie rzetelna wycena samochodu.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Skup aut Katowice – warunki transakcji

 

Firma działa na jasnych i przejrzystych zasadach, o których informujemy klienta przed rozpoczęciem współpracy. Wymagamy przedstawienia niezbędnych dokumentów, a następnie sporządzamy dla Państwa umowę kupna – sprzedaży, która jest bardzo ważnym dokumentem dla obu stron. Dla nas – jako dowód nabycia pojazdu, dla państwa natomiast, jako niezbędny papier do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji, czy te wypowiedzenia umowy ubezpieczenia. Skup samochodów używanych Katowice troszczy się o dobro klienta, dlatego wystawia wszystkie dokumenty od ręki, jak i służy informacja – dokąd należy się z nimi udać, jakich należy dopełnić formalności, a także ile mamy na to czasu – co zresztą określone jest odpowiednimi ustawami.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Rozliczenie odbywa się na zasadach uzgodnionych ze sprzedającym, może być to przelew bankowy, lub zrealizowanie płatności na miejscu. Jeśli zależy Ci na szybkim uzyskaniu pieniędzy, skup samochodów za gotówkę Katowice płaci od ręki! Nie pobieramy opłat czy też prowizji, nie musisz bać się dodatkowych kosztów, a usługa transportowa realizowana jest w ramach naszej współpracy z klientem bezpłatnie. Skorzystaj z najlepszej na rynku oferty – zapraszamy – skup aut Katowice.

Katowice to największe miasto, będące jednocześnie siedzibą władz Województwa Śląskiego. Dawniej stolica polskiego górnictwa, dziś miasto innowacji. Katowice przyciągnęły w ostatnich latach wiele zagranicznych korporacji, dzięki czemu stworzyły wiele nowych miejsc pracy dla młodych ludzi, w szczególności absolwentów uczelni wyższych. Te z kolei, np. Uniwersytet Śląski, czy Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, uchodzą za jedne z najbardziej prestiżowych uczelni wyższych w województwie. Rozrywkę zapewnia tu Hala Widowiskowa „Spodek”, o charakterystycznym kształcie obiektu latającego. Gościł on zarówno światowej klasy sportowców, jak i ikony ze świata muzyki.

SKUP AUT W KATOWICACH

FORMULARZ KONTAKTOWY

Back to top