Auto złom Sosnowiec

Złomowanie pojazdów w Sosnowcu

auto złom Sosnowiec

Złomowanie pojazdów Sosnowiec

 

Zezłomuj swój stary samochód na korzystnych warunkach! Nie daj zwieść się ulotkom znajdowanym za wycieraczką Twojego samochodu, zaufaj sprawdzonym firmom. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, a nasza siedziba znajduje się w Sosnowcu. Nasza kompleksowa obsługa zapewnia dojazd do klienta, rzetelną wycenę pojazdu, a następnie darmowy transport. Auto złom Sosnowiec cieszy się znakomitą reputacją wśród swoich klientów, dlatego ciągle oferuje najlepsze ceny i korzystne warunki skupu. Nie ma dla nas lepszej reklamy niż zadowolony klient, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali usługę dostosowaną do swoich potrzeb. Jak zapewne wiesz, ważna jest nie tylko techniczna strona procesu, ale także formalności, bez których mógłbyś przysporzyć sobie wielu problemów a nawet kar pieniężnych. Poniżej opiszemy pokrótce z czym są one związane i w jaki sposób załatwić je sprawnie.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Złomowanie samochodów Sosnowiec – co musisz wiedzieć?

 

Twój samochód został zezłomowany, fizycznie pojazd już nie istnieje, ale nie wiedzą o tym przecież organy, w których samochód został zarejestrowany, zatem ciągle spoczywają na nas określone ustawami obowiązki, jak np. aktualne ubezpieczenie OC. Po zezłomowaniu samochodu przygotujemy dla Ciebie dokumentację, z którą powinieneś zgłosić się do przypisanego Twojemu adresowi zamieszkania wydziału komunikacji, celem wyrejestrowania pojazdu. Złomowanie aut Sosnowiec uprzedza o wszystkich formalnościach i podpowiada najkorzystniejsze rozwiązania. Np. jeżeli ubezpieczenie Twojego samochodu wciąż jest jeszcze aktualne, a pojazd został już zezłomowany, firma ubezpieczeniowa ma obowiązek zwrotu części pieniędzy. Obliczają oni okres obowiązywania umowy, który pozostał i wypacają proporcjonalnie należną Ci gotówkę. Kompleksowa opieka nad naszymi klientami pozwala nam budować zaufanie i przyjazne warunki współpracy, które są dla nas priorytetami, dlatego z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Auto złom Sosnowiec

 

Skąd pewność, że dostaniesz u nas najlepsze warunki? Bo działamy w branży motoryzacyjnej od lat, a z naszych usług skorzystały już setki. Cieszymy się zaufaniem klientów z całego Śląska i Zagłębia i zrobimy wszystko, aby go nie zawieść. Nie pozwalamy sobie na zaniżanie cen skupowanych samochodów, co bywa w wielu firmach częstą praktyką. Jeśli porównasz naszą ofertę z innymi punktami złomowania, działającymi na terenie miasta, szybko przekonasz się, że jesteśmy najlepsi! Gotówka od ręki i preferencyjne warunki, dojazd do klienta i pomoc w formalnościach, a także możliwość odbioru samochodu o każdej porze dnia! Zadzwoń już teraz lub odwiedź nas osobiście – złomowanie aut Sosnowiec zaprasza serdecznie do skorzystania z oferty!

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Sosnowiec leży w południowej Polsce. Miasto liczy ok. 200 tysięcy mieszkańców i przeobraża się stopniowo w jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia na Górnym Śląsku. Historią są już dymiące kominy hut i kopalnie, w ich miejsce w mieście swą siedzibę zakłada tu wiele zagranicznych koncernów i duże korporacje.

Zmienia się również krajobraz Sosnowca. Wyrastające nowoczesne budynki handlowo – usługowe, coraz więcej zieleni wokół miasta, dostępność placówek medycznych, edukacyjnych i kulturalnych, a także rozliczne miejsca do rekreacji sprawiają, że życie tutaj jest przyjemne i coraz bardziej komfortowe. Czego nie możemy przegapić będąc w Sosnowcu? Do takich miejsc należą m.in. Teatr Zagłębia, Pałac Oskara Schöna czy Park Dietla. Tu ulubione miejsca nie tylko zamieszkujących Sosnowiec, ale także często zwiedzane przez turystów.

ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW SOSNOWIEC

FORMULARZ KONTAKTOWY

Back to top