Auto złom Kędzierzyn Koźle

Złomowanie pojazdów w Kędzierzynie Koźlu

auto złom Kędzierzyn Koźle

Złomowanie pojazdów Kędzierzyn Koźle

 

Choć Kędzierzyn – Koźle nie należy do największych w Polsce miast, rynek motoryzacyjny, szczególnie samochodów „z drugiej ręki” ma się tutaj świetnie. W związku z dużą ilością samochodów na terenie miasta, zapotrzebowanie na usługi tego sektora ciągle wzrasta. Auto złom Kędzierzyn – Koźle jest jedną z kilku firm na terenie miasta, która oferuje złomowanie. Tym, co daje nam przewagę nad konkurencją jest pełne dopasowanie do potrzeb klienta. Rozumiemy przez to dogodne formy kontaktu – w grę wchodzi zarówno telefoniczny, mailowy, jak i ten bezpośrednio w siedzibie naszej firmy. Z przyjemnością odpowiadamy na państwa pytania. Dokonujemy uczciwych wycen i dbamy o dokładnie sporządzoną dokumentację. Jesteśmy w stanie elastycznie dopasować godziny spotkań, dojeżdżamy do klienta i zawsze jesteśmy na czas. Doskonale wiemy jak ważna jest punktualność w czasach ciągłego pośpiechu, szanujemy czas swój jak i naszych klientów.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Złomowanie samochodów Kędzierzyn Koźle

 

Oddanie swojego starego samochodu do zezłomowania, nie jest łatwą decyzją i bywa niekiedy zasmucające – szczególnie kiedy pojazd był dla nas obiektem sentymentalnym. Czasem kiedy samochód uległ doszczętnemu zniszczeniu podczas wypadku, bądź ze względu na wiek ciągle wymaga napraw i dużych nakładów pieniężnych, decyzja o złomowaniu bywa najrozsądniejszym wyborem. Postaraj się jednak zrobić to w taki sposób aby nie tracić. Niektórzy z handlarzy, wykorzystując niewiedzę i nieznajomość rynku klientów oferują zaniżone ceny. Złomowanie aut Kędzierzyn Koźle ma jedną z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku. Płacimy najlepiej, a pieniądze otrzymujesz w gotówce, do ręki! Współpraca z nami zakłada także bezpłatny odbiór i transport samochodu do złomowania, podczas gdy niektóre z firm naliczają dodatkowe opłaty. Żadnych ukrytych kosztów i klarowne zasady masz tylko u nas!

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Złomowanie aut Kędzierzyn – Koźle

 

Nasza wieloletnia działalność w branży zaowocowała wysoką renomą firmy, a także setkami zadowolonych i powracających klientów. Jedni przychodzą do nas w poszukiwaniu części, inni zaś oddają w nasze ręce swoje stare samochody. O każdego z naszych klientów dbamy tak samo, kierując się jednak indywidualnymi potrzebami, tak aby móc zaoferować rozwiązania „szyte na miarę”. W przypadku złomowania, szybko wystawiamy niezbędne zaświadczenia dla klientów, które należy okazać w Wydziale Komunikacji, celem wyrejestrowania samochodu. Nie zapominajmy też o ubezpieczalni! Jeśli ciągle jeszcze opłacaliśmy OC, a umowa obowiązuje nas kilka kolejnych miesięcy, mamy prawo do odzyskania swoich pieniędzy. Wysyłając stosowne pismo do firmy ubezpieczeniowej i dowód zezłomowania pojazdu, na pewno otrzymasz zwrot. Jeśli poszukujesz na ten temat szerszych informacji, możesz dopytać swojego ubezpieczyciela, albo także kontaktować się bezpośrednio z pracownikami złomowanie aut Kędzierzyn – Koźle. Zapraszamy!

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Kędzierzyn – Koźle to jedno z miast Województwa Opolskiego, które swą nazwę bierze z połączenia dwóch miejscowości, funkcjonujących wcześniej jako odrębne jednostki administracyjne. Miasto liczy ok. 60 tysięcy mieszkańców, lecz tendencja jest w ostatnich latach malejąca. Kędzierzyn słynie z utworzonych sztucznie kanałów wodnych, które pełnią tutaj ważną rolę w transporcie, ale co równie ważne, stanowią niewątpliwy walor dla tutejszego krajobrazu. Miejscami wartymi zobaczenia są tu pozostałości po dawnych dworach i pałacach i liczne parki. W niepogodę czas można spędzać tu przyjemnie w galeriach handlowych, kinach i restauracjach.

AUTO ZŁOMOWANIE KĘDZIERZYN KOŹLE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Back to top