Auto komis Katowice

Komis samochodowy w Katowicach

auto komis Katowice

Auto komis Katowice

 

Rynek samochodów używanych cieszy się ciągle w Polsce wielką popularnością. Powodem tego stanu rzeczy są niewątpliwie względy zasobności portfeli Polaków, ale niektórzy z nas kierują się też innymi powódkami. Nie jest chyba niczym zaskakującym fakt, że auto traci na swojej wartości już w momencie opuszczenia salonu, zatem zakup używanego, kilkuletniego samochodu w dobrym stanie to często podejście zdroworozsądkowe. Auto handel Katowice to rzetelna firma z kilkuletnią tradycją, która jest w stanie zaoferować swoim klientom dokładnie to, czego oczekują. Znając realia rynku motoryzacyjnego, wiemy jak ważne jest zaufanie, jeśli chodzi o zakup samochodów „z drugiej ręki”. Komis samochodowy Katowice stawia na dobre relacje z klientami, które nie są możliwe bez zbudowania wzajemnego zaufania. Stąd, każdy klient może liczyć u nas na podejście indywidualne, a każda proponowana przez nas wycena samochodu, poparta jest rzetelnymi oględzinami, oceną stanu technicznego samochodu i skonfrontowaniem stanu pojazdu z rynkową ceną modeli w danym roczniku.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

 

Komis samochodowy Katowice – jak sprzedać stary samochód?

 

Wiemy jakim utrapieniem bywa niejednokrotnie znalezienie kupującego, jeśli nie dysponujemy zbyt dużą ilością wolnego czasu. Auto komis Katowice zajmie się tym wszystkim za Ciebie. Napisanie ogłoszenia i wystawienie oferty sprzedaży samochodu w portalu internetowym, to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Następnie musisz nastawić się na odbieranie masy telefonów każdego dnia, udzielanie informacji o stanie technicznym pojazdu, odpowiadanie na te same pytania w nieskończoność – nieraz o najdziwniejszych porach dnia. Później, umówienie spotkania, oczekiwanie na spóźnionego kupującego, a w efekcie brak porozumienia i strata czasu. Znasz to? Komis samochodowy Katowice to doskonały sposób na to, aby uniknąć całego zamieszania związanego ze sprzedażą samochodu na własną rękę. Decydując się na współpracę z nami oszczędzasz czas, nie musisz martwić się formalnościami, a gotówkę otrzymujesz od ręki. Działamy sprawnie i na jasnych zasadach, podpowiadamy również jakie kroki podjąć po sprzedaży samochodu. Decydując się na współpracę z auto handel Katowice, masz do czynienia z fachowcami z wieloletnim doświadczeniem. Zależy nam na Twojej opinii, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby zagwarantować Ci najwyższy poziom usług.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Auto handel KatowiceTwój samochód w naszych rękach

 

Dzięki dobrej znajomości rynku motoryzacyjnego i wieloletniej współpracy bezpośrednio z klientem, jesteśmy w stanie godzić interesy własne z interesem każdego klienta. Punktualność i dotrzymywanie terminów od zawsze wyróżniały nas na tle konkurencji, ale auto komis Katowice, to także duża elastyczność w podejściu do klienta. Oferując dojazd do klientów, jesteśmy w stanie zapewnić państwu komfort podczas transakcji. Przyjeżdżamy zarówno w celu dokonania wyceny, jak i bezpośrednio po odbiór samochodu. Państwo wybierają dogodny termin oraz godzinę spotkania, my zajmujemy się całą resztą. Sporządzamy umowę kupna – sprzedaży, wypłacamy gotówkę od ręki.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Katowice to jedno z miast położonych w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym, które jest jednocześnie miastem stołecznym Województwa Śląskiego. Dawna ostoja polskiego górnictwa, dziś już ma niewiele wspólnego z przemysłem wydobywczym, a szyby kopalniane, które wciąż możemy podziwiać w różnych częściach miasta, w większości pełnią już funkcję zabytków. Wpisane na stałe w oblicze miasta, nadają – nowoczesnemu już dizajnowi bardzo osobliwy charakter. Za sprawą nowego budynku dworca, czy powstałej w ostatnich latach siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, Katowice przyciągają nie tylko turystów z całego kraju, ale coraz częściej także zagranicznych. Obcokrajowcy przyjeżdżają także tutaj na studia – Uniwersytet Śląski, czy Uniwersytet Ekonomiczny prezentują atrakcyjną ofertę edukacyjną.

AUTO HANDEL KATOWICE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Back to top