Nasze usługi

Usługi L.O.M AR Arkadiusz Kroczek

Sprawdź w czym się specjalizujemy!

Auto złom

Twoje auto nie pozwala już na bezpieczne użytkowanie, a koszt jego naprawy przekracza wartość? Jednym wyjściem pozostaje zezłomowanie samochodu. Auto złom L.O.M AR oferuje swoim klientom najwyższe stawki za zezłomowane auto. Gwarantujemy, że cała transakcja przebiegnie sprawnie, przy zachowaniu wszystkich wymaganych procedur.

Auto komis

Auto komis L.O.M. AR to firma z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu możemy zaproponować klientom to czego dokładnie potrzebują. Znając realia rynku motoryzacyjnego, wiemy jak ważne jest zaufanie, jeśli chodzi o zakup samochodów „z drugiej ręki”, dlatego wszystkie nasze samochody przed wystawieniem na sprzedaż są dokładnie sprawdzane.

Auto skup

Auto akup L.O.M. AR od konkurencyjnych skupów odróżniają szczegółowe oględziny samochodów, jakie umożliwiają nam właściwą wycenę i zaoferowanie najlepszych stawek. Tym co nas wyróżnia jest darmowy dojazd do klienta i gwarancja dotrzymania umówionych terminów, a zapłatę za samochód dostaniesz od razu do ręki.

Skup motocykli

Motocykle cieszą się coraz większą popularnością na polskich drogach. Zajmujemy się skupem różnego rodzaju motocykli, proponując sprzedającym bardzo korzystne warunki. Dbając o dobre imię firmy, skup motocykli L.O.M. AR zawsze dokonuje rzetelnej oceny pojazdów, która niezbędna jest do zaprezentowania rozsądnej oferty cenowej.

Back to top