Auto złom Zabrze

Złomowanie pojazdów w Zabrzu

auto złom Zabrze

Złomowanie pojazdów Zabrze – najkorzystniejsze oferty na Śląsku

 

Jeśli jesteś na etapie poszukiwań nowego samochodu i chciałbyś pozbyć się swojego starego pojazdu, doskonale trafiłeś. Obsługujemy klientów na terenie całego Górnego Śląska, a siedziba naszej firmy mieści się w Zabrzu. Złomowanie pojazdów Zabrze to idealne rozwiązanie jeśli Twój samochód nie nadaje się do dalszego użytku, a zależy Ci na szybkim odzyskaniu pieniędzy zainwestowanych w Twój używany samochód. Na rynku działa obecnie wiele firm oferujących podobne obsługi, niejednokrotnie proponują one jednak nieuczciwe warunki, zaniżając ceny skupowanych pojazdów. Auto złom Zabrze przedstawia bardzo korzystne oferty dla właścicieli samochodów osobowych wszystkich marek. Zanim zdecydujesz się na zezłomowanie swojego auta – porównaj ceny konkurencji z naszą ofertą. Współpraca z nami to gwarancja bezpieczeństwa, ponieważ gotówkę wypłacamy od ręki. Złomowanie samochodów Zabrze to także wielka wygoda dla naszych klientów, ponieważ nie tylko dojeżdżamy do klienta, ale również przejmujemy odpowiedzialność za załatwienie wszystkiego od strony formalnej.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Auto złom Zabrze – czyli jak pozbywać się starego samochodu z głową

 

W branży jaką jest złomowanie aut Zabrze, natknąć się można na wiele nieuczciwych ofert. Nie każda firma oferująca skup samochodów ma dobre zamiary, dlatego bardzo ważnym elementem transakcji jest dbałość o jej formalną stronę. Uczulamy swoich klientów na tego typu działalność, przypominając im o konieczności wyrejestrowania pojazdu w odpowiednim wydziale komunikacji. Zgodnie z literą prawa, sprzedawca ma na to 30 dni, a pracownicy auto złom Zabrze podpowiedzą z jakimi dokumentami należy udać się do wskazanego organu. Co najistotniejsze – udając się do urzędu, powinieneś zabrać ze sobą nie tylko dowód rejestracyjny, ale również umowę sprzedaży w dwóch kopiach. Złomowanie pojazdów Zabrze w dniu sprzedaży samochodu przygotuje dla Ciebie odpowiedni zestaw dokumentów. Pamiętaj, że przekroczenie ustawowego terminu wyrejestrowania pojazdu, skutkować może nałożeniem kar pieniężnych. Nawet jeśli samochód nie był używany od dłuższego czasu, bądź jest niesprawny technicznie, ciągle spoczywa na nim obowiązek opłacania ubezpieczenia OC. Z chwilą wyrejestrowania samochodu, jesteś automatycznie odciążony od tych kosztów. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z dokumentacją, możesz poradzić się pracowników auto złom Zabrze. Są to ludzie z odpowiednimi kompetencjami, jak i podejściem do klienta cechującym się wielką życzliwością. Sprawdź nas!

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Złomowanie aut Zabrze – od czego zacząć?

 

Żyjemy szybko, zarówno my, jak i Państwo – nasi klienci. Zdajemy sobie sprawę jaką wartość ma czas, dlatego staramy się ułatwić Państwu maksymalnie procesy związane ze złomowaniem samochodu. Jesteśmy terminowi, punktualni, działamy szybko i skutecznie. Od czego zacząć? Wykonaj do nas telefon, bądź skontaktuj się drogą elektroniczną. Udzielimy Ci w ten sposób informacji ogólnych, a jeśli oferta złomowanie pojazdów Zabrze okaże się dla Ciebie interesująca, umówimy się na spotkanie. Może odbyć się ono na terenie naszej firmy, bądź jeśli Twój samochód nie jest wystarczająco sprawny technicznie – dojedziemy przez wskazany na Ciebie adres.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Zabrze, choć nie należy do największych polskich miast, poszczycić się może bogatą historią, jak i długą tradycją. Pierwsze wzmianki o mieście pochodzą z XIII wieku. W ciągu minionego trzydziestolecia miasto rozsławione zostało dzięki klinice kardiochirurgii, prowadzonej przez śp. profesora Religę, w której dokonano pierwszej w kraju transplantacji serca. Zabrze jakie zobaczyć możemy dziś, odbiega daleko od typowego górnośląskiego krajobrazu, jaki znamy z przeszłości. Dziś, jest zielonym, zmodernizowanym miastem z wieloma ośrodkami kulturalnymi i edukacyjnymi.

ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW ZABRZE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Back to top