Auto złom Katowice

Złomowanie pojazdów w Katowicach

auto złom Katowice

Korzystne złomowanie pojazdów Katowice

 

Decyzja o zezłomowaniu pojazdu bywa czasem jedynym wyjściem. Jeżeli auto ulega wypadkowi, lub uszkodzeniu spowodowanym normalną eksploatacją, którego naprawa przewyższa jego wartość, nie powinieneś mieć wątpliwości co z nim zrobić. Warto jednak zastanowić się czy wszystkie firmy oferujące złomowanie samochodów Katowice, zrobią to na dogodnych dla Ciebie warunkach.

 

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Chciałbyś zezłomować swój stary samochód i szukasz skupu który zrobi to najkorzystniej? Nie ufaj nieznanym firmom, zgłoś się do fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi na górnośląskim rynku od wielu lat, a potwierdzeniem jakości naszej działalności jest stale rosnące grono zadowolonych klientów. Auto złom Katowice ma Ci do zaoferowania najkorzystniejsze warunki i kompleksową obsługę. Dojeżdżamy bezpośrednio do klienta i oferujemy bezpłatny transport samochodu. Współpracując z nami wybierasz bezpieczeństwo i komfort. Największym z naszych atutów jest jednak konkurencyjna cena i natychmiastowa wypłata gotówki.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Złomowanie aut Katowice – krok po kroku

 

Decyzja o zezłomowaniu została już podjęta, ciągle jednak nie wiesz jak się za to zabrać? Z nami załatwisz to szybko i bezproblemowo. O szczegółach dowiesz się kontaktując się bezpośrednio z naszymi pracownikami. Odpowiedzą oni na wszystkie Twoje pytania, a także udzielą wskazówek jakie kroki podjąć po zakończeniu procesu, ponieważ choć fizycznie Twojego samochodu już nie ma, wciąż jednak istnieje on w rejestrach wydziału komunikacji.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Pracownicy serwisu złomowanie pojazdów Katowice ustalą z Tobą termin odbioru samochodu, a następnie przetransportują go bezpłatnie na teren zakładu. Po zakończeniu wszystkich czynności, uzyskasz zaświadczenie, z którym udać należy się do organu odpowiedzialnego za wyrejestrowanie samochodu. Zgodnie z literą prawa masz na to 30 dni, jednak im szybciej – tym lepiej. Po przekroczeniu tego terminu urząd ma prawo obarczyć Cię karą pieniężną. W razie wszelkich wątpliwości, pracownicy auto złom Katowice podpowiedzą dokąd i z jakimi dokumentami należy się udać, aby załatwić sprawę bez najmniejszych komplikacji.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Złomowanie samochodów Katowice – uważaj na oszustów!

 

W związku z szybkim wzrostem liczby samochodów na rynku, rośnie również zapotrzebowanie na wszelkie usługi związane z motoryzacją. Mowa tutaj o sprzedaży części, naprawach, czy złomowaniu samochodów. Podążając za potrzebami rynku, powstało wiele nowych firm oferujących złomowanie pojazdów Katowice, niektóre z nich jednak nie uchodzą za bezpieczne. Mowa tutaj o przypadkach sprzedaży części niewiadomego pochodzenia, czy też nieuczciwej wycenie złomowanych pojazdów. Często kierując się jedynie zyskiem i bazując na nieznajomości cen rynkowych swoich klientów, skupy zaniżają ceny złomowanych aut. Nie ufaj każdej firmie, która ma w swojej ofercie złomowanie pojazdów Katowice. Zasięgnij opinii znajomych, bądź przeprowadź szczegółową rozmowę z pracownikami firmy zanim dokonasz wyboru. Zapytaj o cenę, jakie dokumenty powinieneś dostarczyć, jaki jest czas oczekiwania na niezbędne zaświadczenia, czy nie zostaniesz obciążony dodatkowymi kosztami – np. za dojazd lub transport samochodu.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Katowice to miasto stołeczne Województwa Śląskiego. Pod względem atrakcyjności turystycznej, znajduje się ono w czołówce polskich miast. Nowoczesne obiekty, takie jak Stadion Śląski, czy Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, doskonale współgrają tu z krajobrazem zabytkowych szybów kopalni, dając zwiedzającym wyjątkowe doznania estetyczne. Katowice to również miasto przedsiębiorców – duże, międzynarodowe koncerny wybrały sobie je na swoją siedzibę, tym samym stworzyły atrakcyjne miejsca pracy. Miasto zdaje się rozkwitać z roku na rok.

AUTO ZŁOM KATOWICE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Back to top