Skup motocykli Katowice

Skup motorów w Katowicach

skup motocykli katowice

Skup motocykli Katowice

 

            Twój stary motocykl odmówił posłuszeństwa? A może po prostu pora na zmianę na lepszy model? Pośród szerokiej oferty rynku motoryzacyjnego na Górnym Śląsku, jak i w całej Polsce z  pewnością szybko znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, ale co zrobić z poprzednim motorem? Możesz oczywiście zamieścić ogłoszenie w Internecie, ale to wiąże się z pełnym zaangażowaniem w uciążliwy nieraz proces sprzedaży. Jeśli jesteś zabiegany i nie masz czasu na poszukiwania kupca na własną rękę, nasz skup motocykli Katowice będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Skupujemy motory wszystkich marek, zarówno starych jak i nowych roczników. Stan techniczny pojazdu również nie stanowi dla nas problemu – oferujemy dojazd i odbiór pojazdu bez dodatkowych opłat. Skup motorów Katowice gwarantuje rzetelną wycenę, poprzedzoną dokładnymi oględzinami. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność uczciwej oferty cenowej. Zadowolony klient to dla firmy najlepsza wizytówka, dlatego nasze usługi charakteryzują się najwyższą jakością, a oferty są bardzo konkurencyjne.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

 

Skup motocykli i skuterów Katowice

 

            Nasza działalność obejmuje nie tylko skupowanie motocykli, chętnie odkupimy od Ciebie również używany skuter. Tutaj, tak jak i w przypadku motocykli zainteresowani jesteśmy wszystkimi modelami. Nieważne, czy Twój skuter posiada widoczne uszkodzenia, czy jest w dobrym stanie technicznym, z pewnością zaproponujemy Ci rozsądną cenę. Jeśli zależy Ci na szybkim uzyskaniu gotówki – trafiłeś doskonale. Skup skuterów Katowice wypłaca należność od ręki, w momencie podpisania umowy ze sprzedającym i odbioru pojazdu. Mamy nadzieję, że dzięki naszej elastyczności, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom. Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Skup motocykli i skuterów Katowice nie obciąża klienta kosztami związanymi z dojazdem, jak i transportem pojazdu. Przejrzyste warunki oferty poznasz bliżej kontaktując się z naszymi pracownikami. Jeśli jesteś spoza Katowic, szczegóły dotyczące odbioru pojazdu ustalimy z Tobą indywidualnie.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Skup skuterów Katowice

 

            Sprzedaż pojazdu zawsze wiąże się z dopełnieniem pewnych formalności, które nałożone są na sprzedającego zgodnie z prawem określonym ustawowo. Zdajemy sobie sprawę, że sporządzanie umów może sprawiać pewne trudności, szczególnie jeśli nigdy wcześniej nie sprzedawali Państwo żadnego pojazdu. Nasza oferta zakłada jednak kompleksowość, a co za tym idzie minimum formalności ze strony sprzedającego. Skup motorów Katowice przygotowuje umowy dopasowane do naszych klientów, a także bierze odpowiedzialność za niezbędną dokumentację. Podpowiadamy naszym klientom jak wyrejestrować pojazd, gdzie udać się z dokumentami, jak najlepiej zakończyć umowę z ubezpieczalnią. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kwestie, którymi my zajmujemy się w naszej pracy na co dzień nie muszą być dla Państwa oczywiste, dlatego z przyjemnością odpowiemy na wasze pytania.

Zadzwoń do nas, bądź wyślij e-mail, a z pewnością wkrótce się z Tobą skontaktujemy i odpowiemy wyczerpująco na wszystkie Twoje pytania dotyczące sprzedaży motoru.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Skup motocykli Katowice zaprasza to skorzystania z oferty!

 

Katowice dziś, niewiele mają wspólnego z dawnym obliczem stolicy Górnego Śląska, jednak tradycja górnicza na dobre wpisała się już w oblicze miasta. Została ona upamiętniona w wielu miejscach, urzekając turystów, a mieszkańcom przypominając o historii regionu, choć w miejscach dymiących kominów stoją obecnie szklane wieżowce. Nowoczesna infrastruktura miasta stwarza mieszkańcom wygodne warunki życiowe, natomiast powstające licznie ostatnimi laty obiekty kulturalne i sportowe, sprzyjają rozwojowi turystyki w mieście. Warto odwiedzić przede wszystkim nowy Rynek, Muzeum Śląskie, czy siedzibę NOSPR.

SKUP SKUTERÓW I MOTOCYKLI KATOWICE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Back to top