Auto komis Sosnowiec

Komis samochodowy w Sosnowcu

auto komis Sosnowiec

Auto komis Sosnowiec

Zmiana samochodu na nowszy model, to zwykle czysta przyjemność, zwłaszcza jeśli jesteśmy fanami motoryzacji. Problem pojawia się jednak, kiedy chcemy pozbyć się swojego starego samochodu i próbujemy znaleźć odpowiedniego kupca. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy na zajmowanie się sprzedażą nie mamy odpowiednio dużo wolnego czasu. Wystawianie ogłoszeń, robienie zdjęć, odbieranie dziesiątek telefonów a także umawianie się na spotkania, może być dla sprzedającego bardzo uciążliwe.

 

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Z auto komis Sosnowiec możesz sprzedać swój stary samochód szybko, wygodnie, a przede wszystkim bardzo korzystnie! Skupujemy również samochody niesprawne technicznie, zatem również jeżeli Twój samochód nie jest „na chodzie”, dla nas nie stanowi to żadnego problemu. Wybierz wygodną dla siebie formę kontaktu i umów się na obejrzenie samochodu. Dołącz do grona zadowolonych klientów. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług – komis samochodowy Sosnowiec!

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Auto handel Sosnowiec – w czym jesteśmy lepsi od innych?

 

Decyzja o współpracy z nami, to jednocześnie gwarancja legalnej, bezpiecznej i korzystnej dla Ciebie transakcji. Płacimy na miejscu, przygotowujemy umowy sprzedaży, dojeżdżamy do klienta. Nie musisz martwić się o dodatkowe opłaty – nie obciążamy klientów kosztami za dojazd na terenie całego Sosnowca. Jeśli nie jesteś z samego Sosnowca, ale mieszkasz w pobliżu, nasza oferta skierowana jest także dla Ciebie.

Komis samochodowy Sosnowiec zajmuje się skupowaniem samochodów w każdym stanie, również tych niesprawnych technicznie i powypadkowych. Na własną rękę niezwykle ciężko znaleźć nabywcę na samochód z widocznymi uszkodzeniami. Współpracując z nami, możesz sprzedać samochód po wypadku za rozsądną gotówkę. Wstępną wycenę możemy zrobić dla Ciebie już telefonicznie, jeśli podasz nam markę, model, rocznik samochodu i opowiesz coś o stanie technicznym, jednak ostateczną ofertę cenową, możemy złożyć dopiero po oględzinach samochodu. Zadzwoń i zapytaj naszych pracowników o szczegóły oferty! Tylko u nas możesz liczyć na uczciwą wycenę i dogodne warunki.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

 

Auto komis Sosnowiec – lider runku samochodów „z drugiej ręki”

 

Elastyczność, jaką wykazujemy w kontaktach z naszymi klientami, a także oferowanie kompleksowej obsługi sprawiają, że zaufało nam już wielu. Usatysfakcjonowany klient to dla nas miara sukcesu i największa przyjemność z wykonywanej pracy, dlatego ciągle staramy się podnosić jakość. Wasze zadowolenie pozwala nam na rozwój firmy i ciągłe powiększanie naszej oferty samochodów używanych.

Jesteś zainteresowany kupnem używanego auta? Pomożemy Ci w wyborze czegoś odpowiedniego dla Ciebie. Gusta jak i potrzeby naszych klientów bywają bardzo zróżnicowane, mimo to, każdemu z państwa jesteśmy w stanie przedstawić korzystną ofertę. Napisz e – mail, zadzwoń, lub przyjedź bezpośrednio do komis samochodowy Sosnowiec.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Sosnowiec położony jest w południowej części Polski i należy terytorialnie do Województwa Śląskiego. Jak większość Górnego Śląska miasto w dużej mierze trudniło się niegdyś górnictwem i hutnictwem, dziś jednak, przemysł ustępuje tu miejsca rozwijającemu się błyskawicznie sektorowi usług, co zwiększa szanse na zatrudnianie w mieście specjalistów wielu dziedzin. Sfera kulturalna miasta, prezentuje mieszkańcom niezwykle bogatą ofertę muzeów, kin, oper i teatrów, pośród których na szczególną uwagę zasługuje znany na całym Śląsku Teatr Zagłębia. Sosnowiec to piękne, coraz bardziej nowoczesne miasto, które z pewnością warte jest odwiedzenia.

AUTO HANDEL SOSNOWIEC

FORMULARZ KONTAKTOWY

Back to top