Auto skup Tychy

Skup samochodów osobowych w Tychach

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Auto skup Tychy

Być może posiadasz stary samochód, który nie nadaje się już do jazdy lub może rozglądasz się za nowym samochodem. Chcesz szybko sprzedać obecny pojazd? Świetnym pomysłem jest kontakt z firmą Auto skup Tychy. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o samochodzie jaki masz na sprzedaż. Jeszcze w czasie rozmowy telefonicznej zaproponujemy Ci wstępne widełki, w ramach których będziemy się poruszać w czasie tworzenia ostatecznej oferty.

Przed rozmową przygotuj podstawowe informacje o twoim samochodzie – marka, model, przebieg, rok produkcji, stan techniczny (usterki, blacharka). Na rynku motoryzacyjnym możemy spotkać wiele firm z branży motoryzacyjnej, które oferują usługi skupu samochodów używanych. Wybierając nas, wybierasz gwarancję dobrej oferty i szybkiej wypłaty pieniędzy.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Skup samochodów Tychy

Auto skup TychyJeżeli mieszkasz w Tychach lub dowolnym innym mieście aglomeracji Śląskiej i planujesz sprzedaż swojego używanego samochodu lub chciałbyś zezłomować pojazd, który nie nadaje się już do dalszej jazdy? Odwiedź nas w naszej siedzibie w lub zaprosić nas na oględziny do siebie.  Zadzwoń do nas i opowiedz nam o swoim samochodzie – w jakim jest stanie technicznym, jaki jest jego przebieg i co to za model i marka. Skup samochodów Tychy jeszcze na etapie rozmowy telefonicznej określi wstępnie wartość pojazdu. Nie pobieramy opłat za dojazd do klienta, w związku z czym chętnie zobaczymy samochód w miejscu jego stałego postoju.

W przypadku porozumienia się, co do ceny, od razu przystąpimy do wykonywania wszystkich czynności formalnych. Jesteśmy uczciwą firmą działająca na rynku motoryzacyjnym od wielu lat. W związku z tym zrobimy wszystko by Twój poziom zadowolenia był jak największy, a pieniądze wyślemy natychmiast po podpisaniu umowy zakupu-sprzedaży. Istnieje też możliwość skorzystania z usługi skup samochodów za gotówkę Tychy. Od razu po podpisaniu umowy otrzymasz pieniądze do ręki.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Sprzedaż samochodu w Tychach

Zastanawiasz się nad sprzedaniem samochodu i jesteś z Tychów lub okolic? Świetnie trafiłeś. Zadzwoń do nas i umów się z nami na spotkanie. Dojedziemy do Ciebie za darmo i ocenimy stan techniczny twojego pojazdu. W czasie spotkania zaproponujemy Ci podpisanie umowy sprzedaży i jeżeli się dogadamy – otrzymasz pieniądze do ręki jeszcze w tym samym momencie. Na rynku znajduje się obecnie wiele nieuczciwych firm, które podpisują umowy, zabierają samochód i obiecują przelew środków, po czym przestają odbierać telefony. Należy uważać na ten proceder i wybierać współpracę tylko ze sprawdzonymi firmami, które istnieją od lat. Właśnie taką, pewną firmą jest Skup samochodów L.O.M.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Skup aut Tychy

Dzwoniąc do nas powiedz nam trochę o pojeździe – marka, model, przebieg, usterki mechaniczne i blacharskie. W zamian odpowiemy Ci jaka jest nasza wstępna propozycja cenowa. Następnie umówimy się na oględziny i sprawdzimy stan techniczny samochodu na żywo. Zależy nam na dobrej renomie i zaufaniu klientów, dlatego wyceniamy samochody zgodnie z jego realną wartością. Dojeżdżamy do naszych klientów za darmo. Skup Aut Tychy obsługuje wszystkie miasta w aglomeracji śląskiej, między innymi Tychy, Katowice, Sosnowiec, Będzin, Bytom itp.

SKUP SAMOCHODÓW UŻYWANYCH TYCHY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Back to top