Auto skup Żory

Skup samochodów osobowych w Żorach

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Auto skup Żory

Jauto skup żoryeżeli poszukujesz sprawdzonej firmy zajmującej się skupem samochodów to trafiłeś w idealne miejsce. Auto skup Żory zajmuje się profesjonalną wyceną samochodów i wszystkimi niezbędnymi formalnościami związanymi ze skupem samochodów używanych. Jest to idealne miejsce dla wszystkich osób, które poszukują sprawdzonej firmy od skupu samochodów działającej na terenie Żor i wszystkich miast ościennych.

Na rynku motoryzacyjnym jesteśmy obecnie nieprzerwanie od wielu lat, dzięki czemu doskonale wiemy, że zrównoważony rozwój wymaga ciągłego inwestowania w nowe usługi, dlatego zajmujemy się skupem samochodów używanych, handlem częściami samochodowymi i mechaniką.

Skup aut Żory to miejsce, które skupia całą swoją uwagę na kliencie, ponieważ wiemy, że w czasach ogromnej konkurencji to jedyny sposób na uzyskanie przewagi rynkowej. Zawsze dążymy do tego aby współpraca z nami odbywała się szybko i po myśli klienta. Oferujemy mocno konkurencyjne ceny i stawki, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

Skup samochodów Żory

Skupujemy wszystkie samochody, niezależnie od marki, modelu i wieku. Nie interesuje nas czy chcesz wymienić obecnie posiadany samochód na nowy czy też może Twój samochód jest w kiepskim stanie technicznym, który dyskwalifikuje go z dalszego użytkowania. Chętnie zaproponujemy Ci najkorzystniejsza możliwą ofertę.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Jeszcze w czasie rozmowy telefonicznej poprzedzającej spotkanie w siedzibie firmy Skup samochodów Żory, nasi pracownicy przeprowadzą wywiad, w którym zapytają o model, markę, rocznik, oraz przebieg pojazdu aby móc wstępnie oszacować widełki cenowe, w ramach których tworzona będzie oferta na wykup samochodu z Twoich rąk. Kluczowym czynnikiem wpływającym na cenę pojazdu będzie jego stan techniczny, który jesteśmy w stanie ocenić dopiero podczas oględzin pojazdu na żywo.

Sprzedaż samochodu w Żorach

skup samochodów żoryW przeciwieństwie do wielu firm na obecnym rynku motoryzacyjnym, możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją. Należy uważać na firmy zajmujące się skupem samochodów, które w ostatnim czasie powstają jak grzyby na deszczu. Oferują one nieuczciwe warunki skupu samochodów używanych i złomowania samochodów. Aby otrzymać najlepsza ofertę na odkup samochodu używanego lub zezłomowanie samochodu nienadającego się do dalszej jazdy skontaktuj się z firmą auto skup Żory L.O.M.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Skup aut Żory

Skup samochodów używanych Żory to bardzo trudne zajęcie. Dlatego zatrudniamy tylko najlepszych fachowców, którzy znają się na branży motoryzacyjnej jak mało kto. Działamy kompleksowo:

1. Odbywamy wstępny wywiad przez telefon. Dowiadujemy się jaki model i markę samochodu mamy wycenić. Pytamy o przebieg, rocznik i stan techniczny.
2. Umawiamy się na spotkanie u nas lub u klienta, w czasie którego sprawdzamy stan techniczny pojazdu. Po oględzinach jesteśmy w stanie zaproponować cenę odkupu samochodu.
3. W przypadku zaakceptowania oferty przystępujemy do formalności. Wiemy jak skomplikowany może być proces złomowania lub sprzedaży samochodu. Dlatego wszystkie formalności wykonujemy za klienta.
4. Po zakończeniu formalności gotówkę wypłacamy do ręki lub na wskazane konto. W przeciwieństwie do wielu firm załatwiamy to ekspresowo i nie każemy naszym klientom czekać tygodniami na pieniądze.

Skontaktuj się z nami na podany numer telefonu. Postaramy się pomóc i fachowo przekazać wszystkie informacje jakie są potrzebne do podjęcia z nami współpracy. Oferujemy najlepsze stawki w okolicy.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

SKUP SAMOCHODÓW ŻORY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Back to top