Dlaczego autoskup jest lepszy od portali aukcyjnych

Poznaj istotne informacje

Dla większości ludzi w Polsce najlepszym miejscem na sprzedaż samochodu jest zamieszczenie ogłoszenia na portalu aukcyjnym. Okazuje się jednak, że są znacznie lepsze metody na szybką i zyskowną sprzedaż samochodu. Wybierając autoskup otrzymujemy indywidualne podejście do tematu, uczciwą wycenę oraz pomoc w załatwieniu wszystkich spraw związanych ze sprzedażą.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

 

1. Problemy ze sprzedażą samochodu na portalu ogłoszeniowym
2. Sprzedaż samochodu za pomocą autoskupu

Problemy ze sprzedażą samochodu na portalu ogłoszeniowym

Chyba każdy kto sprzedawał samochód na portalu aukcyjnym lub portalu z ogłoszeniami motoryzacyjnymi wie, jak trudno jest sprzedać samochód i ile czasu i energii należy na to poświęcić. Najpierw musimy wymyć nasz samochód i zrobić dobre zdjęcia, następnie wykupić płatne ogłoszenie i dobrze opisać nasz pojazd, w taki sposób, aby przyciągnąć jak najwięcej zainteresowanych. Później przychodzi nam tylko czekać. W zależności od popularności naszego samochodu możemy dostać 20 telefonów w jeden dzień lub jeden telefon w dwadzieścia dni.

Zarówno pierwsza jak i druga opcja nie są idealne. W przypadku pierwszej, możemy spodziewać się co najmniej kilku oględzin pojazdu, z których żadne nie musza skończyć się sprzedażą. Przed każdymi oględzinami należy wymyć pojazd, aby prezentował się on jak najlepiej w oczach kupującego. W przypadku gdy naszym samochodem nikt się nie interesuje, ponieważ jest on bardzo niszowy, również nie będziemy zadowoleni.

Sprzedaż samochodu za pomocą autoskupu

Aby wyeliminować wszystkie problemy związane ze sprzedażą samochodu za pomocą portalu aukcyjnego należy wybrać współpracę z auto skupem, gdzie każdy klient traktowany jest indywidualnie. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu autoskupu i umówić się na oględziny pojazdu. Profesjonalna kadra na pewno od ręki zajmie się twoją sprawą. Przed rozmową telefoniczną przygotuj podstawowe dane o swoim pojeździe – model, marka, wersja wyposażenia i rocznik. Pracownicy skupu samochodów w Katowicach przeprowadzą krótki wywiad, po którym będą w stanie zaproponować wstępną wycenę pojazdu – tzw. widełki.

Oględziny pojazdu mogą odbyć się w dowolnym miejscu – na przykład pod twoim domem lub w siedzibie autoskupu. Żeby sprzedać samochód z pomocą autoskupu wystarczy jedna wizyta. Zapomnij o odbieraniu dziesiątek telefonów, umawianiem się na spotkania z obcymi ludźmi i ciągłym przygotowywaniem samochodu do oglądania. Wybierając autoskup Ruda Śląska masz pewność, że po oględzinach otrzymasz uczciwą ofertę na odkup twojego pojazdu za gotówkę. Spotkanie z pracownikami autoskupu jest darmowe – to kolejny plus współpracy z nami.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Wszystkie formalności związane ze sprzedażą również załatwiane są przez naszych pracowników. Wszystkie czynności związane ze sprzedażą samochodu, łącznie z odebraniem gotówki, możesz wykonać nie ruszając się z własnego podwórka. Nie ma więc nad czym się zastanawiać – wybierasz autoskup jako twojego partnera przy sprzedaży samochodu. Wybierz wygodę, szybkość, pewność i uczciwość. Kontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj. Wykręć nasz numer telefonu i umów się na oględziny samochodu.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Napisz komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.*Możesz używać następujących tagów html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top