Auto komis Zabrze

Komis samochodowy w Zabrzu

auto komis Zabrze

Auto komis Zabrze

 

Serdecznie witamy na stronie internetowej komisu samochodowego. Nasza firma ma swoją siedzibę na terenie Górnego Śląska – w Zabrzu. Zajmujemy się skupowaniem samochodów osobowych w każdym stanie. Auto komis Zabrze znany jest z oferowania najlepszej ceny za skupowane pojazdy. Dojeżdżamy do naszych klientów, dokonujemy oględzin samochodu na podstawie których przedstawiamy naszą ofertę. Komis samochodowy Zabrze oferuje swoje usługi również na terenie miast ościennych. Jeżeli zatem mieszkasz w pobliżu i chciałbyś pozbyć się swojego starego samochodu, a jednocześnie odzyskać pieniądze, śmiało zgłaszaj się do nas. Możesz zrobić to wysyłając do nas zapytanie na adres e-mailowy, bądź kontaktować się telefonicznie i umówić na niezobowiązujące spotkanie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy najlepsze rozwiązania. Pamiętaj – najlepsze ceny tylko w auto handel Zabrze. Zaufaj komisowi znanemu na całym Górnym Śląsku!

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Drugi nr naciśnij, aby zadzwonić tel. 881 666 108

 

Komis samochodowy Zabrze – nasze warunki

 

Wielu klientów przed decyzją o sprzedaży swojego samochodu używanego zastanawia się, czy samochód będzie spełniał wszystkie warunki. Zwykle chodzi o wiek samochodu, nie najlepszy wygląd, czy spory przebieg. W auto handel Zabrze skupujemy samochód każdego typu – uszkodzone, powypadkowe, z korozją, uszkodzone mechanicznie itp. Jesteśmy zainteresowani każdym modelem, każdą marką i każdym rocznikiem pojazdu. Od stanu i rocznika samochodu uzależniona jest nasza oferta, jednak podchodzimy do naszych klientów indywidualnie i zapraszamy do negocjacji! Nie musisz wychodzić z domu, pracownicy auto handel Zabrze oferują dojazd do klienta bez żadnych dodatkowych opłat. Zastanawiasz się również pewnie, jak wygląda sprawa wszelkich formalności związanych ze sprzedażą używanego samochodu. W tej kwestii również nie pozostawiamy nic na Twojej głowie. Komis samochodowy Zabrze sprawuje opiekę nad swym klientem w sposób kompleksowy. Sporządzamy pełną wymaganą dokumentację, bierzemy na siebie sprawy związane z ubezpieczeniem pojazdu, a także wszelkie inne formalności, których należy dopełnić zmieniając właściciela pojazdu. Wypłacamy gotówkę od ręki, transakcja kupna – sprzedaży jest zatem szybka, wygodna i zupełnie bezpieczna.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Drugi nr naciśnij, aby zadzwonić tel. 881 666 108

Auto handel Zabrze – dlaczego my?

 

Na terenie Górnego Śląska funkcjonuje wiele komisów samochodowych, ale coraz częściej natknąć możesz się na ulotki, czy różnego typu formy reklamy oferujące skup samochodu. Zazwyczaj zawierają one jedynie telefon kontaktowy, a to zdecydowanie podważa wiarygodność, a co za tym idzie budzi wątpliwości co do rzetelności firmy. Komis samochodowy Zabrze cieszy się gronem stałych klientów, którzy polecają nasze usługi rodzinie, znajomym – zależy nam na zaufaniu i dobrej opinii naszych klientów. Proponujemy naszym klientom uczciwe oferty cenowe, a także dajemy możliwość negocjacji. Jesteśmy elastyczni jeżeli chodzi o miejsca i pory odbioru samochodu – zdajemy sobie sprawę, że szybkie tempo życia naszych klientów wymaga również od nas pracy na najwyższych obrotach.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Drugi nr naciśnij, aby zadzwonić tel. 881 666 108

Zabrze to miasto liczące ok 180 tys. mieszkańców, położone na terenie Województwa Śląskiego. Kojarzone niegdyś jedynie z górnictwem, dziś przeobraziło się w miejsce nie tylko stwarzające komfortowe warunki do życia, ale również atrakcyjne turystycznie. Pozostałości po kopalniach możemy zobaczyć dziś w formie najsłynniejszych śląskich muzeów, jak np. Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego GUIDO, czy Sztolnia Królowa Luiza. Zabrze to jednak nie tylko górnictwo, ale także przestrzenie zielone, pośród których na szczególną uwagę zasługuje Miejski Ogród Botaniczny, a także rozległe parki, np. Zespół Przyrodniczo – Krajobrazowy „Żabie Doły”, czy Park Fazaniec. Bogata oferta edukacyjna miasta stwarza młodym ludziom idealne warunki do nauki i doskonalenia umiejętności zawodowych.

AUTO HANDEL ZABRZE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Back to top