Auto komis Kędzierzyn Koźle

Komis samochodowy w Kędzierzynie Koźlu

auto komis Kędzierzyn KoźleAuto komis Kędzierzyn- Koźle

 

Jeśli myślisz o zmianie samochodu, koniecznie odwiedź auto komis Kędzierzyn – Koźle. Oferujemy nie tylko najlepsze modele, w cenach najatrakcyjniejszych na rynku, ale przede wszystkich fachową obsługę, która bez względu na Twoją kieszeń, płeć, wiedzę o samochodach, wybierze dla Ciebie najlepszy model i odpowie na wszystkie pytania. Auto komis Kędzierzyn – Koźle to miejsce dla każdego. Nie ufasz prywatnym sprzedawcom? Nic dziwnego! Każdego dnia słyszymy historie, w których aż trudno uwierzyć jak sprzedawcy są w stanie daleko się posunąć, aby sprzedać swój samochód. Co więcej, jako handlowcy zdarza nam się mieć z takimi ludźmi osobiste kontakty. Komis samochodowy Kędzierzyn – Koźle oferuje jedynie sprawdzone, gotowe do jazdy auta. Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Nie będziesz musiał martwić się o formalności, a i samochód zakupiony u nas będzie służył Ci przez długie lata. Jesteśmy fachowcami, znamy więc Twoje potrzeby. Zupełnie inne oczekiwania będzie mieć młody kierowca, który właśnie odebrał dokumenty i szuka swojego pierwszego samochodu, inne kobieta, która potrzebuje małego auta mieszczącego się na każdym parkingu, a jeszcze inne mężczyzna z 30-sto letnim doświadczeniem, który poszukuje rodzinnego, komfortowego pojazdu. Ty powiedz nam czego oczekujesz, a auto komis Kędzierzyn – Koźle pomoże Ci uporać się z całą reszta.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Drugi nr naciśnij, aby zadzwonić tel. 881 666 108

Auto handel Kędzierzyn – Koźle

 

Nasza firma stawia na partnerstwo i uczciwość. Odkupując samochód robimy to za cenę której jest wart, nie proponując najmniejszej z możliwych stawek, a i sprzedając go, nie chcemy Cię naciągać i narażać na niepotrzebne koszty. Jesteśmy także otwarci na negocjacje. Płacimy jedynie gotówką, a więc swoje pieniądze dostajesz od ręki. Pomagamy w wyborze samochodu, uwzględniając wszystkie Twoje priorytety. Od lat cieszymy się świetną opinią, jeśli nie wierzysz wszystkiemu co przeczytasz w Internecie- co doskonale rozumiemy, przyjdź i przekonaj się sam!

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Drugi nr naciśnij, aby zadzwonić tel. 881 666 108

Komis samochodowy Kędzierzyn – Koźle

 

To miejsce zdecydowanie różni się od większości znanych Ci komisów. Nie jest to miejsce, gdzie wszędzie dookoła panuje bałagan, w powietrzu unosi się zapach spalin, a obsługa to starszy niesympatyczny pan, do którego boisz się podejść, a już co dopiero zadać mu pytanie. Pragniemy zaprzeczyć tym wszystkim stereotypom i pokazać Ci, że auto handel może być miejscem w którym przyjemnie spędzisz czas, bo przecież nikt nie powiedział, że wybór samochodu spośród tylu wartych uwagi modeli musi mieć miejsce od razu. Ilekroć będziesz u nas gościć, za każdym razem zostaniesz przywitany tak samo i za każdym razem zostanie Ci poświęcone tyle samo uwagi i zainteresowania. Dalej nie wiesz co robić? Auto handel Kędzierzyn – Koźle czeka na Ciebie z otwartymi drzwiami! Sprzedaż, kupno, zamiana- sprostamy wszystkim Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy!

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Drugi nr naciśnij, aby zadzwonić tel. 881 666 108

Kędzierzyn Koźle sąsiaduje z wieloma śląskimi miastami, administracyjnie jest już jednak częścią Województwa Opolskiego. Miasto jest niewielkie – liczy bowiem ok 60 tysięcy mieszkańców – acz niesamowicie urokliwe. Idealne dla osób które lubią przestrzenie miejskie, lecz wolne od gwaru i życia w ciągłym pośpiechu. Miasto jest dobrze skomunikowane z większymi ośrodkami – mowa tu zarówno o transporcie publicznym kolejowym, jak i autobusowym, choć swoją ofertę prezentuje także coraz więcej prywatnych przewoźników. Biblioteki miejskie, domy kultury czy kina znajdujące się na terenie miasta stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku. Dużą rolę odgrywają także tereny zielone, których jest w mieście pod dostatkiem.

AUTO HANDEL KĘDZIERZYN KOŹLE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Back to top