Auto komis Częstochowa

Komis samochodowy w Częstochowie

auto komis Częstochowa

Auto komis Częstochowa

 

Jesteśmy jednym z wielu komisów samochodowych działających na terenie Częstochowy, ale z pewnością nie takim samym jak wszystkie. Poprzez wieloletnie świadczenie usług na rynku motoryzacyjnym, zdobyliśmy cenne doświadczenie, a także grono zadowolonych klientów, które systematycznie zwiększa się. Auto komis Częstochowa odróżniają od konkurencji wnikliwe oględziny samochodów, które pozwalają nam na rzetelną wycenę, a tym samym zaproponowanie klientom uczciwych stawek. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, staramy się dopasować do Państwa w sposób elastyczny. Dojeżdżamy do klienta, nie pobierając żadnych opłat, zawsze trzymamy się uzgodnionych z państwem terminów, a gotówkę wypłacamy od ręki. Dzięki temu, nasz komis samochodowy Częstochowa stał się rzetelnym i cenionym partnerem w obrocie samochodami używanymi.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Auto handel Częstochowa

 

Jakiego typu pojazdy znajdują się w ofercie naszego komisu? Posiadamy auta niemal wszystkich marek i modeli, zarówno w starszych, jak i nowszych rocznikach. Jeżeli interesuje Cię sprzedaż samochodu za pomocą Auto komis Częstochowa, zadzwoń do nas! Nasi pracownicy, po wstępnym ustaleniu rodzaju, jak i stanu samochodu jaki chciałbyś sprzedać, a także po dokonaniu oględzin zaproponują Ci uczciwą ofertę cenową. Sprzedaż za pośrednictwem naszego komisu, to przede wszystkim wygoda. Nie musisz tracić czasu na odpowiadanie na telefony, czy przyjmowanie interesantów, komis samochodowy Częstochowa zajmie się tym wszystkim za Ciebie, oszczędzając przy tym Twój cenny czas. Gotówkę otrzymasz od ręki, nie musisz również zaprzątać sobie głowy formalnościami bądź transportem – załatwiamy wszystko za Ciebie. Z nami sprzedaż samochodu używanego staje się dziecinnie prosta!

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Komis samochodowy Częstochowa

 

Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem! Każdy usatysfakcjonowany klient to dla nas potwierdzenie dobrze wykonywanej pracy, a lata zajmowania się obrotem samochodami używanymi sprawiły, że wiemy doskonale jak zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Opisz nam czego potrzebujesz, a nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze optymalnego dla Ciebie samochodu. W auto handel Częstochowa rozumiemy, że każdy z naszych klientów jest inny, dlatego też do każdego podchodzimy indywidualnie. Szukasz ekonomicznego samochodu na dojazdy do pracy? A może jesteś wielbicielem marki i chciałbyś kupić swój wymarzony samochód używany w dobrym stanie technicznym? Powiedz nam czego chcesz, a my Ci to dostarczymy! O szczegółach naszej oferty możesz dowiedzieć się więcej wysyłając zapytanie mailowe, a także dzwoniąc bezpośrednio do naszego biura. Zapraszamy!

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Częstochowa to 230 – sto tysięczne miasto, położone na południu Polski w Województwie Śląskim. Dawniej funkcjonowało jako miasto stołeczne byłego Województwa Częstochowskiego, o jednak zmienione zostało na mocy reformy z 1998 roku. Choć nie jest jednym z najbardziej obleganych przez turystów miast w Polsce, w okresie wakacyjnym jej ulice zapełniają się śpiewem i kolorami. Wszystko to za sprawą pielgrzymów, przemierzających nieraz całą Polskę, aby oddać cześć Matce Boskiej, której cudowny obraz mieści się w sanktuarium na Jasnej Górze.

Znane z wizyt papieża Błonie Jasnogórskie, a także rozciągający się wokół park Jasnogórski, to jedne z ulubionych miejsc mieszkańców na spędzanie czasu wolnego. Częstochowa jest także ważnym ośrodkiem edukacyjnym województwa, znajduje się na jej terenie wiele szkół średnich, zawodowych, uczelnie wyższe, jak i prywatne szkoły oferujące zajęcia edukacyjne dla dorosłych. To także świetne miejsce na relaks i zakupy! Galeria Częstochowska, jak i drobne sklepiki rozciągające się wzdłuż alei, przedstawiają bogatą ofertę handlową.

AUTO HANDEL CZĘSTOCHOWA

FORMULARZ KONTAKTOWY

Back to top