Blog

Dzielimy się wiedzą!

Sprzedaż samochodu do komisu za gotówkę

Dlaczego warto oddać do skupu aut?
Sprzedaż samochodu do komisu za gotówkę

Gdy pojawia się konieczność sprzedaży samochodu, wiele osób staje przed prawdziwym wyzwaniem. Nie każdy zna się na motoryzacji, by wiedzieć jak najlepiej się za to zabrać. Samodzielne próby mogą różnie się skończyć. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest sprzedaż samochodu do komisu za gotówkę. Dlaczego warto wybrać taką metodę?

Skupy samochodów na Śląsku

Dlaczego są tak popularne?
Skup samochodów na Śląsku

Sprzedaż samochodu nie jest najłatwiejszym zadaniem. Samodzielne znalezienie kupca i wynegocjowanie korzystnej ceny mogą pochłonąć dużo czasu. Chociaż istnieje sporo metod wspomagających samodzielną sprzedaż, wiele osób decyduje się jednak na inne rozwiązanie tej kwestii. Wyjaśniamy, dlaczego skupy samochodów są tak popularne na Śląsku!

Przygotowanie auta do sprzedaży - o tym pamiętaj

Pojazdy jak wszystkie urządzenia czy przedmioty ulegają zużyciu, jedne szybciej drugie wolniej, w zależności od tego w jaki sposób były eksploatowane. Nie mniej jednak o samochody trzeba dbać, zarówno o stronę techniczną jak i estetyczną. Wygląd ma bowiem olbrzymie znaczenie i może przełożyć się na ostateczną decyzję klienta o zakupie pojazdu.

Zalety sprzedaży auta w skupie samochodowym

Przeczytaj zanim oddasz auto do skupu
Zalety sprzedaży auta w skupie samochodowym

Każdy kierowca prędzej czy później staje przed wyzwaniem sprzedaży swojego auta. Rynek samochodowy bardzo dynamicznie się rozwija i właściciele pojazdów częściej niż kiedykolwiek wcześniej zmieniają marki. Kiedy podejmiemy decyzję o kupnie nowego auta pojawia się pytanie co zrobić z dotychczasowym i gdzie go sprzedać.

Pierwszy samochód w kwocie 10 tysięcy złotych – co warto wybrać

Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pierwszy samochód w kwocie 10 tysięcy złotych – co warto wybrać

Mając do zagospodarowania 10 tysięcy złotych możemy przebierać między samochodami sportowymi, terenowymi jak i klasycznymi kompaktami i sedanami. Szukasz swojego pierwszego samochodu? Przeczytaj ten artykuł, podpowiemy na co warto zwrócić uwagę przy zakupie pierwszego samochodu do 10 tysięcy.

Sprzedaż samochodu do skupu aut - krok po kroku

Zainteresowanym szybką i łatwą sprzedażą samochodu w dobrej cenie z pomocą idą skupy aut, które wygrywają pod wieloma względami. Przede wszystkim sprawnością przy dokonywaniu transakcji i otwartością na potrzeby klienta.

Dlaczego autoskup jest lepszy od portali aukcyjnych

Dla większości ludzi w Polsce najlepszym miejscem na sprzedaż samochodu jest zamieszczenie ogłoszenia na portalu aukcyjnym. Okazuje się jednak, że są znacznie lepsze metody na szybką i zyskowną sprzedaż samochodu. Wybierając autoskup otrzymujemy indywidualne podejście do tematu, uczciwą wycenę oraz pomoc w załatwieniu wszystkich spraw związanych ze sprzedażą.

Popularne auta w 2018 roku

Co wybierali Polacy?
Popularne auta w 2018 roku

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach najpopularniejszymi samochodami są używane pojazdy do kwoty 15 tysięcy złotych. Polacy decydują się na małe samochody miejskie i wybierają je częściej niż wielkie limuzyny, SUV-y i VAN-y. W tym artykule przedstawimy najpopularniejsze samochody miejskie 2018 roku do kwoty 15 tysięcy złotych.

Samochody z silnikiem diesla do 15 000

Sprawdź, co warto kupić
Jaki samochód do 15 tysięcy

Polacy stają się coraz bardziej zamożni. Nie jest już niczym dziwnym, że rodzina posiada dwa lub trzy samochody. Cały czas ogromną popularnością w Polsce cieszą się używane samochody z silnikami wysokoprężnymi. Kojarzą się nam one z niskim spalaniem i pancerną budową. W tym artykule zajmiemy się samochodami z silnikami diesla w najpopularniejszym przedziale cenowym do 15 tysięcy złotych.

Jak zezłomować auto bez dowodu rejestracyjnego

Mamy kilka ważnych informacji

W Internecie znajdziemy wiele poradników w jaki sposób zezłomować i wyrejestrować samochód. Zdarzają się jednak przypadki, w których nie posiadamy kompletu wymaganych do tego dokumentu.

Back to top