Auto złom Kędzierzyn Koźle

Złomowanie pojazdów w Kędzierzynie Koźlu

auto złom Kędzierzyn Koźle

Złomowanie pojazdów Kędzierzyn Koźle

 

Choć Kędzierzyn – Koźle nie należy do największych w Polsce miast, rynek motoryzacyjny, szczególnie samochodów „z drugiej ręki” ma się tutaj świetnie. W związku z dużą ilością samochodów na terenie miasta, zapotrzebowanie na usługi tego sektora ciągle wzrasta. Auto złom Kędzierzyn – Koźle jest jedną z kilku firm na terenie miasta, która oferuje złomowanie. Tym, co daje nam przewagę nad konkurencją jest pełne dopasowanie do potrzeb klienta. Rozumiemy przez to dogodne formy kontaktu – w grę wchodzi zarówno telefoniczny, mailowy, jak i ten bezpośrednio w siedzibie naszej firmy. Z przyjemnością odpowiadamy na państwa pytania. Dokonujemy uczciwych wycen i dbamy o dokładnie sporządzoną dokumentację. Jesteśmy w stanie elastycznie dopasować godziny spotkań, dojeżdżamy do klienta i zawsze jesteśmy na czas. Doskonale wiemy jak ważna jest punktualność w czasach ciągłego pośpiechu, szanujemy czas swój jak i naszych klientów.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Drugi nr naciśnij, aby zadzwonić tel. 881 666 108

Złomowanie samochodów Kędzierzyn Koźle

 

Oddanie swojego starego samochodu do zezłomowania, nie jest łatwą decyzją i bywa niekiedy zasmucające – szczególnie kiedy pojazd był dla nas obiektem sentymentalnym. Czasem kiedy samochód uległ doszczętnemu zniszczeniu podczas wypadku, bądź ze względu na wiek ciągle wymaga napraw i dużych nakładów pieniężnych, decyzja o złomowaniu bywa najrozsądniejszym wyborem. Postaraj się jednak zrobić to w taki sposób aby nie tracić. Niektórzy z handlarzy, wykorzystując niewiedzę i nieznajomość rynku klientów oferują zaniżone ceny. Złomowanie aut Kędzierzyn Koźle ma jedną z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku. Płacimy najlepiej, a pieniądze otrzymujesz w gotówce, do ręki! Współpraca z nami zakłada także bezpłatny odbiór i transport samochodu do złomowania, podczas gdy niektóre z firm naliczają dodatkowe opłaty. Żadnych ukrytych kosztów i klarowne zasady masz tylko u nas!

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Drugi nr naciśnij, aby zadzwonić tel. 881 666 108

Złomowanie aut Kędzierzyn – Koźle

 

Nasza wieloletnia działalność w branży zaowocowała wysoką renomą firmy, a także setkami zadowolonych i powracających klientów. Jedni przychodzą do nas w poszukiwaniu części, inni zaś oddają w nasze ręce swoje stare samochody. O każdego z naszych klientów dbamy tak samo, kierując się jednak indywidualnymi potrzebami, tak aby móc zaoferować rozwiązania „szyte na miarę”. W przypadku złomowania, szybko wystawiamy niezbędne zaświadczenia dla klientów, które należy okazać w Wydziale Komunikacji, celem wyrejestrowania samochodu. Nie zapominajmy też o ubezpieczalni! Jeśli ciągle jeszcze opłacaliśmy OC, a umowa obowiązuje nas kilka kolejnych miesięcy, mamy prawo do odzyskania swoich pieniędzy. Wysyłając stosowne pismo do firmy ubezpieczeniowej i dowód zezłomowania pojazdu, na pewno otrzymasz zwrot. Jeśli poszukujesz na ten temat szerszych informacji, możesz dopytać swojego ubezpieczyciela, albo także kontaktować się bezpośrednio z pracownikami złomowanie aut Kędzierzyn – Koźle. Zapraszamy!

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Drugi nr naciśnij, aby zadzwonić tel. 881 666 108

Kędzierzyn – Koźle to jedno z miast Województwa Opolskiego, które swą nazwę bierze z połączenia dwóch miejscowości, funkcjonujących wcześniej jako odrębne jednostki administracyjne. Miasto liczy ok. 60 tysięcy mieszkańców, lecz tendencja jest w ostatnich latach malejąca. Kędzierzyn słynie z utworzonych sztucznie kanałów wodnych, które pełnią tutaj ważną rolę w transporcie, ale co równie ważne, stanowią niewątpliwy walor dla tutejszego krajobrazu. Miejscami wartymi zobaczenia są tu pozostałości po dawnych dworach i pałacach i liczne parki. W niepogodę czas można spędzać tu przyjemnie w galeriach handlowych, kinach i restauracjach.

AUTO ZŁOMOWANIE KĘDZIERZYN KOŹLE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Back to top