Auto komis Katowice

Komis samochodowy w Katowicach

auto komis Katowice

Auto komis Katowice

 

Rynek samochodów używanych cieszy się ciągle w Polsce wielką popularnością. Powodem tego stanu rzeczy są niewątpliwie względy zasobności portfeli Polaków, ale niektórzy z nas kierują się też innymi powódkami. Nie jest chyba niczym zaskakującym fakt, że auto traci na swojej wartości już w momencie opuszczenia salonu, zatem zakup używanego, kilkuletniego samochodu w dobrym stanie to często podejście zdroworozsądkowe. Auto handel Katowice to rzetelna firma z kilkuletnią tradycją, która jest w stanie zaoferować swoim klientom dokładnie to, czego oczekują. Znając realia rynku motoryzacyjnego, wiemy jak ważne jest zaufanie, jeśli chodzi o zakup samochodów „z drugiej ręki”. Komis samochodowy Katowice stawia na dobre relacje z klientami, które nie są możliwe bez zbudowania wzajemnego zaufania. Stąd, każdy klient może liczyć u nas na podejście indywidualne, a każda proponowana przez nas wycena samochodu, poparta jest rzetelnymi oględzinami, oceną stanu technicznego samochodu i skonfrontowaniem stanu pojazdu z rynkową ceną modeli w danym roczniku.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Drugi nr naciśnij, aby zadzwonić tel. 881 666 108

 

Komis samochodowy Katowice – jak sprzedać stary samochód?

 

Wiemy jakim utrapieniem bywa niejednokrotnie znalezienie kupującego, jeśli nie dysponujemy zbyt dużą ilością wolnego czasu. Auto komis Katowice zajmie się tym wszystkim za Ciebie. Napisanie ogłoszenia i wystawienie oferty sprzedaży samochodu w portalu internetowym, to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Następnie musisz nastawić się na odbieranie masy telefonów każdego dnia, udzielanie informacji o stanie technicznym pojazdu, odpowiadanie na te same pytania w nieskończoność – nieraz o najdziwniejszych porach dnia. Później, umówienie spotkania, oczekiwanie na spóźnionego kupującego, a w efekcie brak porozumienia i strata czasu. Znasz to? Komis samochodowy Katowice to doskonały sposób na to, aby uniknąć całego zamieszania związanego ze sprzedażą samochodu na własną rękę. Decydując się na współpracę z nami oszczędzasz czas, nie musisz martwić się formalnościami, a gotówkę otrzymujesz od ręki. Działamy sprawnie i na jasnych zasadach, podpowiadamy również jakie kroki podjąć po sprzedaży samochodu. Decydując się na współpracę z auto handel Katowice, masz do czynienia z fachowcami z wieloletnim doświadczeniem. Zależy nam na Twojej opinii, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby zagwarantować Ci najwyższy poziom usług.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Drugi nr naciśnij, aby zadzwonić tel. 881 666 108

Auto handel KatowiceTwój samochód w naszych rękach

 

Dzięki dobrej znajomości rynku motoryzacyjnego i wieloletniej współpracy bezpośrednio z klientem, jesteśmy w stanie godzić interesy własne z interesem każdego klienta. Punktualność i dotrzymywanie terminów od zawsze wyróżniały nas na tle konkurencji, ale auto komis Katowice, to także duża elastyczność w podejściu do klienta. Oferując dojazd do klientów, jesteśmy w stanie zapewnić państwu komfort podczas transakcji. Przyjeżdżamy zarówno w celu dokonania wyceny, jak i bezpośrednio po odbiór samochodu. Państwo wybierają dogodny termin oraz godzinę spotkania, my zajmujemy się całą resztą. Sporządzamy umowę kupna – sprzedaży, wypłacamy gotówkę od ręki.

Naciśnij, aby zadzwonić tel. 791 286 830

Drugi nr naciśnij, aby zadzwonić tel. 881 666 108

Katowice to jedno z miast położonych w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym, które jest jednocześnie miastem stołecznym Województwa Śląskiego. Dawna ostoja polskiego górnictwa, dziś już ma niewiele wspólnego z przemysłem wydobywczym, a szyby kopalniane, które wciąż możemy podziwiać w różnych częściach miasta, w większości pełnią już funkcję zabytków. Wpisane na stałe w oblicze miasta, nadają – nowoczesnemu już dizajnowi bardzo osobliwy charakter. Za sprawą nowego budynku dworca, czy powstałej w ostatnich latach siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, Katowice przyciągają nie tylko turystów z całego kraju, ale coraz częściej także zagranicznych. Obcokrajowcy przyjeżdżają także tutaj na studia – Uniwersytet Śląski, czy Uniwersytet Ekonomiczny prezentują atrakcyjną ofertę edukacyjną.

AUTO HANDEL KATOWICE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Back to top